BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN,
SİZİ ARAYALIM.

info@hukukculartowers.com.tr
+90 (216) 969 99 91

İŞ ALANLARI

Teknik Bilgiler

Elektrik Panoları: Hukukçular Towers’ta bodrum 1. katında elektrik odaları bulunmaktadır. Elektrik odalarında ortak alan sayaçları ve sigorta panoları yeralmaktadır. Yetkili kişiler haricinde açılmamalıdır.

Jeneratörler: Hukukçular Towers'ta 4 adet jeneratör bulunmaktadır. Jeneratörlerimiz 7/24 otomatik konumda, aktif durumdadır.

Tv Sistemi: Her ofiste bulunan TV çıkışına uydu alıcınızı bağladığınızda 3 adet uydu sisteminden (TÜRKSAT-D SMART-HOTBIRD) yayın alabilirsiniz.

Güvenlik Sistemi: Sitemiz genelinde yerleştirilen kameralar ile yönetilen güvenlik sistemi, kayıt sistemiyle 24 saat kontrol edilmektedir.

Asansörler: Her blokta 3 Yolcu, 1 Yangın asansörü olmak üzere, yangın otomasyon sistemi ile entegre olarak çalışan toplam 8 adet Mitsubishi asansör bulunmaktadır.

Su Kullanımı: Hukukçular Towers'ta kullanıma sunulmuş olan 105 tonluk yangın deposu ve 70 tonluk su deposu vardır.

Yangın İhbar ve Söndürme Sistemleri: Bloklarımızda yangın söndürme dolabı ve yangın söndürme tüpü bulunmaktadır. Site bahçesinde ise yangın hidrandı bulunmaktadır.(A-blok jeneratör yanında) Kapalı otopark, ofis, koridor ve dükkanlar springler sistemi ile donatılmıştır. Ayrıca yangın ihbar sistemi mevcut olup izleme paneli CCTV odasında ve zayıf akım odalarında bulunmaktadır.