BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN,
SİZİ ARAYALIM.

info@hukukculartowers.com.tr
+90 (216) 969 99 91

HUKUKÇULAR TOWERS

Şirketin Tarihçesi

YKS Yapı Kredi Bankası’nın 60 yıllık kurumsal gücü ile Koray İnşaat’ın 30 yıllık bilgi ve deneyiminin birleşmesi sonucunda 1988 yılında kuruldu. Kuruluşundan bu yana tesislerin yönetim hizmetlerini üstlenen YKS, "Tesis Yönetimi" kavramının ülkemizdeki öncü kuruluşlarından birisidir.

Kalite, Çevre ve İSG Politikası

YKS Tesis Yönetim ve Hizmetleri A.Ş. tesis yönetim ve işletim hizmet seviyesinden taviz vermeden her zaman yeniliklere açık olur ve her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefesi olarak belirler.YKS bu politika çerçevesinde faaliyet gösterdiği sektöre uygun ulusal ve uluslararası standartlara ve mevzuatlara uyar ve özellikle ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği şartlarına uygun çalışır.

Neden YKS?
YKS, bina ve tesis yönetimi alanında, müşterilerine; geniş kapsamlı, profesyonel hizmet anlayışı ve konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile “Entegre Tesis Yönetim” hizmetleri sağlar. Tesis yönetimi ve bakımı hizmetlerini sağladığı kuruluşların “ana faaliyetlerine” odaklanmasında ve hedeflerine ulaşmasında stratejik hizmet ortağı rolünü üstlenir. Kalite, hizmet ve verimlilikte sürekli gelişim ile hizmet standardını en yükseğe çıkarmayı hedefleyen YKS, başarılı, canlı ve hevesli şirket kişiliğini yansıtan, her alanda işbirliğine açık profesyonel ortam yaratır.

Hukukcular Towers Kartal Adliye